Paslaugos

Krovinių pervežimas sunkvežimiais

Bendrovės "AM Trade" transporto departamentas teikia krovinių pervežimo sunkvežimiais tarp Vakarų, Vidurio ir Rytų Europos, Skandinavijos, Rusijos ir NVS šalių paslaugas. Mes ne tik pristatome prekes, bet ir teikiame optimalaus maršruto planavimo bei krovinių pristatymo schemų parinkimo paslaugas, parenkame tinkamiausią transporto priemonę, priklausomai nuo krovinio charakteristikų ir užsakovo reikalavimų.

 • Pervežimas ir krovinių konsolidavimas;
 • Kontroliuojamos temperatūros prekių (sūrio, mėsos gaminiai, ledai, šaldyta mėsa ir t. t.) pervežimas;
 • Kontroliuojamos temperatūros prekių pervežimas bitemperaturiniais šaldytuvais;
 • Tranzito dokumentų apiforminimas (TIR, CMR, EX1);
 • Prekių sandėliavimas ir perkrovimas sandėliuose prie temperatūros nuo +5 iki +18 arba sausuose sandėliuose;
 • Krovinių draudimas.


Krovinių gabenimas oro transportu

Tarptautinis krovinių gabenimas oro transportu - tai efektyviausias būdas greitai ir saugiai pristatyti krovinį. Logistikos centras "AM Trade" teikia visą spektrą apiforminimo ir gabenimo oro transportu organizavimo paslaugų. Ilgametė patirtis bei kontaktai su agentais visame pasaulyje užtikrina operatyvų ir saugų krovinių pristatymą oru iš bet kurios pasaulio vietos.


Konteinerių gabenimas jūra
Palanki geografinė padėtis ir prieiga prie Baltijos jūros – tai bendrovės "AM Trade" privalumai, kurie ją paverčia didžiausia paskirstymo baze importuotojams iš Rusijos ir NVS šalių. Mūsų įmonė turi sutartis su svarbiausiomis jūros konteinerinių linijomis, taip pat su agentų tinklu Europoje, JAV, NVS ir Tolimuosiuose Rytuose. Mūsų įdirbis leidžia užtikrinti tarptautinį krovinių pervežimą jūros transportu pačiomis palankiausiomis sąlygomis ir optimaliausiu laiku. Transportodami per Rygos, Klaipėdos ir Hamburgo uostus, mes užtikriname kvalifikuotą krovinių pervežimą jūros transportu iš ir į bet kurią pasaulio šalį.Konsoliduotų krovinių pristatymas iš Europos
Konsoliduotų krovinių pristatymas iš Europos domina daugelį įmonių, kurioms reikalingas nedidelių krovinių partijų tranzitas. Ypatingai greitas šio transportavimo būdo vystymasis, didelė patirtis, nuolatinis bendradarbiavimas su daugiau nei šimtu patikimų partnerių Europoje, informacija apie laisvas vietas transporto priemonėse ir jų geografinę vietą - visa tai leidžia mums greitai apskaičiuoti pristatymo išlaidas, kuo greičiau rasti transporto priemones ir organizuoti konsoliduotų krovinių pristatymą.Konsoliduotų krovinių gabenimo iš visos Europos paslaugų kompleksas

 • Krovinių konsolidavimas sandėlyje Europoje;
 • Krovinių paruošimas pervežimui sandėlyje Europoje (esant būtinybei, atliekami papildomi darbai su kroviniais);
 • Konsoliduotų krovinių formavimas ir pristatymo organizavimas;
 • Lydimųjų transportavimo dokumentų apiforminimas;
 • Muitinės ir eksporto dokumentų apiforminimas kilmės šalyje arba sandėlyje;
 • Krovinių draudimas.


Krovinių draudimas

Visos transporto priemonės, vežančios bendrovės "AM Trade" krovinius, turi galiojantį CMR draudimą  100 000 - 300 000 eurų sumai. 
Visos pervežimo paslaugos yra teikiamos pagal CMR konvencijos sąlygas.

Papildomas draudimas
Specialiu klientų pageidavimu mes galime papildomai apdrausti krovinį, tuo užtikrindami krovinio apsaugą bet kokiomis nenumatytomis aplinkybėmis.